Перейти до вмісту

"Італійський комісійний"

«Італійський комісійний магазин», де Дон Хозе купляє рушницю та вирішує їхати саме в Україну. Це місце, де можна отримати навіть те, чого, навіть, не прагнув. Наприклад, «Українську граматику».

"Купе потягу"

Chromakey-локація. Персонажі, що перебувають в локаціях – Дон Хозе та його рудий сетер Родольфо. Локація покликана продемонструвати як змінюється геометрія, площина пейзажу – це зміна сприйняття навколишнього середовища під різним кутом зору. 

"Будинок Альчести-Італія"

Локація вирішена, як сукупність стереотипних уявлень про Італію, зібраних біля одного будинку на одній вулиці. Абсурдність цієї сцени, персонажів та об’єктів, що фігурують в ній, натякає на абсурдність подорожі, яка відбувається в Слобожанській Швайцарії.

"Ринок"

Ринок під відкритим небом , звідки починається подорож Доктора Леонардо та Альчести. Тут герої куштують квас. Тут торгує хлібом Безпритульний, а Легендарна Баба продає овес, який купляє селянин Черепаха для свого коня Володьки. А ще тут вдалині видніються величезні антени інституту іоносфери… І
хто знає, може саме через них тут починаються дива?

"Аероплан"

Саме з кабіни аероплану подорож найшвидша та має зовсім небагато деталей. Земля виглядає згори немов рельєфна мапа. Це потім, коли герої подорожуватимуть потягом, човном або пішки, подорож уповільниться та набуде більше деталей, фарб та нюансів.  А з кабіни аероплану відчувається лише її швидкоплинність.
Chromakey-локація.

"Шале"

Будинок Древонасадця, де мають покохатися доктор Леонардо та прекрасна Альчеста.

В кімнаті будинку на білій стіні Доктор Леонардо малює губним олівцем Альчести маршрут, яким вони подорожують.

"Болото"

Дерев’яний човен везе героїв фільму уздовж Сіверського Дінця, інколи опиняється в озерах чи болотах. 

Такий засіб подорожування дозволяє зануритись в атмосферу неквапливої подорожі мальовничою Слобожанською Швайцарією.